Splendid JOB

Proč se zrodil Splendid JOB?

Musím sobecky přiznat, že Splendid JOB vznikl z vnitřního nutkání budovat něco vlastního. Ale zároveň budovat něco, co bude přinášet naplnění v práci a užitek nejen mně, ale i druhým. Pak bylo důležité potkat ty správné lidi. A tak jsem svou myšlenku bezděčně sdělila Davovi při našem náhodném rozhovoru nad dojmy z cest, který ji přijal se svým nezaměnitelným nadšením. Taky jsem oslovila kolegu ve své tehdejší práci, Štuliho, který snad přečetl všechny možné knihy o seberozvoji, psychologii a příbuzných vědách. Je to prostě bedna:D. Teď už zbývalo najít a oslovit nějakého IT guru. Má ruka šťastně padla na Matěje, který v mnohém přesahuje pojem “typický ajťák”:).

A zrodil se náš čtyřlístek a společná vize: vybudovat firmu, kde by lidé byli šťastní, a která má smysluplný předmět podnikání, a to pomáhat firmám, které se zajímají o své zaměstnance, mají odvahu ptát se na zpětnou vazbu, chtějí s ní něco dělat, a chápou, že značku tvoří její lidé. Chceme dát světu najevo, že takové firmy si zaslouží pozornost a úspěch.

Dnes je Employer Branding spíše populární buzzword, a projektů a iniciativ, kterým fandíme, je více. My jsme se ale rozhodli jít jinou cestou. Nejde jen o samotné budování brandu. V budování značky vidíme budování vztahů s lidmi, kteří v dané společnosti pracují. Chceme proto pomoci budovat značku dobrý zaměstnavatel zevnitř, a to zapojením vašich zaměstnanců. Oni jsou to nejdůležitější, co máte.

A tak jdeme za svým PROČ.

Chceme, aby lidé byli v práci šťastní a angažovaní, chceme aby se firmy snažily být dobrými zaměstnavateli, a chceme zviditelnit právě ty firmy, které se o to už snaží, aby mohli být inspirací pro ostatní společnosti.

O Splendid JOB