Marián Škvarek a startup Locco = unikátní koncept coworkingu

Marián Škvarek a startup Locco = unikátní koncept coworkingu

S projektem Locco jsem se setkala díky mému start-upu Splendid JOB. Zakladatel Marián Škvarek je pohodový člověk s otevřenou myslí, a zkušený podnikatel, který se nebál s naší pomocí ve své předchozí firmě Easycore zeptat svých lidí na zpětnou vazbu. O tom ale více v příštím článku.

Občas řeším, kde se mezi schůzkami ve městě v klidu posadit a pracovat. Do kavárny? Do coworku? A co takhle něco mezi tím? A tím “něco mezi” je právě Locco.

Locco je nový koncept sdílených kanceláří, kterému jde hlavně o využití málo vytížených prostor, namísto budování nových. A takovým prostorem může být například část kavárny, tak jak je tomu ve Friends Coffee House.  

Vdechovat život nevyužitým místům.

Takovou myšlenku ráda podpořím. Navíc je to pro mne velmi praktické. Takže pokud jste tak jako já často v centru na schůzkách, a nevyplatí se vám cestovat zpět do kanceláře, a nebo jste v Praze nárazově, a vadí vám bzukot v kavárně, tak určitě zajděte do Locco. Výhodou je i velká flexibilita. Nepotřebujete řešit nějaké tarify v rámci coworkingu. Přijdete, stáhnete si aplikaci, přes kterou si i objednáte z menu kavárny, číšník tak neustále nechodí, jestli něco nechcete, a zároveň přes ni zaplatíte. Prostor je od kavárny oddělen, na práci máte klid, a co hlavně oceňuji, jsou kvalitní židle, a voda zdarma. Platíte jen 1 Kč za minutu, kdy maximální cenový strop za den je 200 korun.

Vizí do budoucna je vybudovat síť tzv. office-to-go, takže najdete takové místo přizpůsobené na práci v různých lokalitách. Momentálně se otevírá nová pobočka v Kafec brněnský v Brně.

Možná vás tahle myšlenka nadchla natolik, že byste se chtěli do šíření konceptu Locco zapojit,  v tuto chvíli hledají člověka, který se postará o marketingovou strategii. Neváhejte kontaktovat přímo Mariana: marian@loccospace.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *