Coworking Port Karlín = ideální místo pro práci a workshopy

Coworking Port Karlín = ideální místo pro práci a workshopy

Před založením Splendid JOB  jsem nikdy nepracovala na volné noze.  A tak jsem si neuvědomovala, jak je pro mě kontakt s lidmi na pracovišti nesmírně důležitý. Nejen pro interakci s kolegy ohledně práce, ale i kvůli takovým maličkostem jako small talks u kávovaru.  A také z čistě praktického důvodu – víc mi to jde od ruky, když jsou kolem mě lidé, kteří vykonávají stejnou činnost – práci.

Volba místa je pro mě taky důležitá. Nepotřebuji stále sedět na jedné židli, ale musím se tam cítit příjemně a tím pádem ve výsledku produktivně. Malý a útulný coworking v srdci Karlína Coworking Port  byl trefou do černého. Vyhovuje přesně mým potřebám: dobrá lokalita se spoustou restaurací a kaváren kolem, dobré zázemí s kuchyňkou a relax zónou, kam si můžu přivést návštěvy, světlé místnosti s okny, které můžete otevřít, považuju v době ultra moderních klimatizovaných budov za luxus. Na práci se tady můžu soustředit, a neruší mě přílišný buzz, který je v jiných sdílených kancelářích. A k tomu majitelky, pro které není nic problém, a které se snaží vyjít maximálně vstříc.

Port nabízí prostory k pronájmu ke školení, zasedačku, relax zóna je skvělá pro focení nebo točení videa. Sama jsem se tam rozhodla uspořádat workshop na téma štěstí v práci už tuto středu 5. 9. od 18:30 – 20:30. Tak pokud hledáte tu vaši vysněnou práci, a přemýšlíte o tom, jak být v práci šťastný, neváhejte se registrovat zde. A taky se teď dá využít akce na členství v Portu – platíte září a říjen máte zdarma (info)! 

Co by vás ještě zajímalo? Klidně pište na verca@splendidjob.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *